A természet szava elnevezésű szavalóversenyen elért eredményeink:

 

Orbán Balázs 1. osztályos tanuló bronz minősítés

Berki Hanga 2. osztályos tanuló ezüst minősítés

Váradi Rikárdó 3. osztályos tanuló bronz minősítés

Molnár Benő 4. osztályos tanuló ezüst minősítés

Reinitz Szilárd 7. osztályos tanuló gyémánt minősítés

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Tavaszi versmondó verseny eredményei:

  1. osztály

arany minősítés:

     Orbán Balázs

     Szántó Flóra

ezüst minősítés:

             Molnár Máté

bronz minősítés:

             Pap Bálint

  1. osztály

arany minősítés:

    Berki Hanga

    Nagy Izabella

ezüst minősítés:

    Jópeti Anna

    Tóth Zselyke

bronz minősítés:

    Vasváry Alexandra

  1. osztály

arany minősítés:

             Váradi Rikárdó

ezüst minősítés:

             Finta Szilárd

bronz minősítés:

    Szauber Benedek

    Licsauer Barnabás

  1. osztály

arany minősítés:

    Molnár Benő

    Reinitz Pálma

ezüst minősítés:

    Stankovics Eszter

    Horváth Boglárka

bronz minősítés

    Varga Borisz

    Horváth Debóra

    Teslér Panka

VÍZ VILÁGNAPJA Rajzpályázat 2019.

I. helyzettek:

  • Horváth Lara 2. osztályos tanuló
  • Szauber Benedek 3. osztályos tanuló

II. helyezettek:

  • Kovács Gergő 2. osztályos tanuló
  • Horváth Vanda 3. osztályos tanuló

Különdíjasok:

  • Orbán Balázs 1. osztályos tanuló
  • Jópeti Anna 2. osztályos tanuló
  • Müll Olivér 3. osztályos tanuló
  • Lovas Nimród 3. osztályos tanuló
  • Kovács Zsófia 5. osztályos tanuló

Mindenkinek gratulálunk az elért eredményekhez!

Hagyományos tavaszi rajzversenyre került sor Nagyalásonyban a Kinizsi Pál Általános Iskolában. Tanulóink eredményei:
 
Horváth Lara 2. osztályos tanuló I. helyezés
 
Lovas Nimród 3. osztályos tanuló II. helyezés
 
Horvát Ráhel 5. osztályos tanuló III. helyezés
 
Tóth Zselyke 2. osztályos tanuló különdíjban részesült.
 
Reinitz Pálma 4. osztályos tanuló különdíjban részesült.
 
Gratulálunk a szép eredményekhez!
Mezei futóversenyen elért eredmények:
 
 
Németh Bíborka 5. osztályos tanuló I. helyezés
 
Molnár Bence 4. osztályos tanuló II. helyezés
 
Kiss Julianna 6. osztályos tanuló IV. helyezés
 
A megyei versenyen Németh Bíborka 8. helyezést ért el, Molnár Bence pedig 20. helyen ért célba.
 
Gratulálunk az eredményekhez!
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok